Levná tepelná izolace mezi krokve

 

Všechny izolační pěny jsou vyrobené jedním z největších evropských producentů Synthesia Internacional, který vyrábí pěny od roku 1967, tedy více než 45 let! Nejlepší a nejlevnější izolace současnosti se uplatní při velkých teplotních výkyvech.

Vybrané vlastnosti izolační pěny

Mezi základními vlastnostmi můžeme jmenovat výbornou přilnavost k podkladu – pro aplikaci není třeba použití žádného lepidla. Aplikace izolační pěny zamezí proudění chladného vzduchu a kondenzaci vlhkosti. Ve srovnání s jinými izolačními materiály má mnohem menší nároky na prostor.

Mezikrokevní izolace

Mezikrokevní izolace je vhodná i pro plechové nebo eternitové střechy. Samozřejmě je vhodná i pro plechové stěny hal. Volba izolační pěny je ideálním řešením pro rekonstrukce s použitím polotvrdé pěny. Aby se zabránilo rosení a okapávání kondenzované vody z plechové střechy, postačí pěnová izolace o síle 3 cm.

Polotvrdá pěna s uzavřenou strukturou buněk je výborným řešením pro jednoplášťové střechy z lepenky, plechu, šindele a betonu, kde existuje riziko kondenzace par v konstrukci a zároveň je zde nízká výška krokví v podkroví pro aplikaci izolační pěny.

Certifikace

Všechny izolační pěny výrobce Synthesia Internacional jsou plně certifikované. Vhodnost materiálů pro izolaci dokládá registrace v programu Nová zelená úsporám. Firma je samozřejmě registrovaným dodavatelem v programu. Jsme plně proškoleni k odborné aplikaci. Certifikáty jsou k dispozici na našich internetových stránkách.

Pokud jste některé informace nenalezli, kontaktujte nás prostřednictvím FORMULÁŘE.

 

 

Aktuality

Jak předejít nekvalitnímu zateplení budov?

V článku se dozvíte jak vypadá nekvalitní zateplení. To Vás s pěnovou izolací díky její bezsprárové aplikaci nečeká. https://www.eazk.cz/jak-predejit-nekvalitnimu-zatepleni-budov/

Úvod

V této rubrice nejsou žádné články.

Ukázky řešení

Klikněte na obrázek