Podlahová pěnová izolace, stříkané izolace podlahy

Při zateplování domu či bytů se zaměřujeme především na zateplení fasády. Neměli bychom ale zapomínat na stejně důležité zateplení oken, stěn, stropů i podlahy. Izolace podlahy zabrání proudění studeného vzduchu v zimě a teplého v letních měsících, dále díky svým hydroizolační vlastnostem nepropouští vlhkost. Naše společnost k zateplování svým zákazníkům doporučuje stříkanou pěnovou izolaci, která je nejlépe hodnoceným izolačním materiálem současné doby.

Výrobce

Všechny naše pěny jsou od nejvýznamnějšího evropského výrobce Synthesia Internacional, který je známý na trhu díky svým ověřeným tradicím již celých 47 let! Veškeré další informace jsou k dispozici na našich webových stránkách, kde můžete nezávazně vyplnit poptávku a my Vám zašleme zpracování Vašeho požadavku včetně cenové kalkulace.

Příjemné teplo pod nohama

Izolace podlah stříkanou pěnovou izolací je řešením pro novostavby i rekonstrukce starších domů. Provádí se pomocí polotvrdé pěny, která umožňuje zabránění proudění studeného vzduchu a udržování vlhkosti. Často se také používá pod podlahové topení a na špatně dostupná místa z důvodu výšky podlahy. Realizace tepelné izolace podlah se velmi často setkává s mnoha problémy, zejména s prostorovým omezením, proto se doporučuje použít stříkaná izolace, která se snadno nanáší i na složitě řešená a nedostupná místa. Užijte si díky izolaci příjemné teplou podlahu!

 

Ukázky řešení

Klikněte na obrázek