Vnitřní chladové izolace domu

Izolace se používá především pro zateplení domu, snížení energetických a tím pádem i úsporu finančních nákladů, ale také jako ochrana před teplem v letních měsících. Proto je nutné vybrat kvalitní izolaci, která Vám umožní užívat si příjemného tepla v zimě i osvěžujícího chladu v teplých měsících. Našich zákazníkům nabízíme dokonalý izolační materiál současnosti, který kromě toho, že splňuje výše zmíněné požadavky, pyšní se i řadou dalších výhod. Řeč je o stříkané izolační pěně!

Chladno během léta

Při snaze zajistit co nejlepší izolační podmínky, které zabrání průchodu teplého vzduchu v létě skrz stavební konstrukci dovnitř domu, se používá zejména pěna s uzavřenou strukturou buněk, která má vyšší účinnost ochrany. Dvousložkový systém trvale drží na podkladech a snižuje ztráty vzduchu na minium a tím vytváří zdravější vnitřní prostředí. Pěna se nanáší stříkáním směsí, která ihned několikanásobně zvětšuje svůj objem a tím dokonale zaplní každý detail. Díky těmto i dalším vlastnostem pěny dochází k vytvoření chladivého vnitřního prostředí domu během léta.

Dokonalý izolant

Pěna má ale spoustu dalších výhod, kterými je především její dokonalá přilnavost k jakémukoliv pokladu bez použití lepidla, výborné zvukově izolační parametry, zamezení proudění studeného vzduchu a kondenzace vlhkosti, mobilitu a rychlost instalace. Pěna je navíc šetrná k životnímu prostředí.

 

Ukázky řešení

Klikněte na obrázek