Zateplení dřevěnice, stříkaná izolace dřevěné chatky

Využívejte vaši chatku po celý rok a nikoliv pouze v létě, když je teplo. Samozřejmě je jasné, že by se v ní nikdo zimou klepat nechtěl a proto jsou k dispozici izolace, které dokážou udělat i jednoduchou dřevěnou stavbu obyvatelnou také v zimním období.

Užívejte rekreační chatu po celý rok, s tepelnou izolací je to možné

Máte chatku v malebných lesích, případně v horách a líbí se vám zdejší prostředí? Jenže máte ten problém, že jakmile začne být venku chladněji, tak v tom okamžiku přestává být chatka obyvatelná a vy se do ní musíte vrátit až za několik měsíců?

Jedním z možných řešení je zateplení, přičemž do dřevěných chatek se hodí zejména stříkaná izolace v podobě pěny. Tento materiál nejenže objekt zateplí a zamezí úniku teplého vzduchu, ale také zabrání proniknutí vlhkosti a zpevní konstrukci, která v případě dřevěné chatky není příliš těžká.

Stříkaná pěna má dlouhodobou životnost

U izolační pěny jsou pozitivními vlastnostmi také to, že dokáže dokonale utěsnit veškeré detaily v stavbě, má dlouhodobou životnost a je velmi rychlá na aplikování. To uvítáte zejména v případě dlouhodobější nepřítomnosti, neboť stříkaná pěna vyrovná životnost samotné stavby a v jejím případě je jedinou starostí nanést jí na povrch objektu, což za vás navíc může udělat specializovaná firma.

 

 

Ukázky řešení

Klikněte na obrázek