Chytrá pěnová izolace bytu a domu

zateplování domů a bytů si v dnešní době můžeme vybrat z mnoha různých izolačních materiálů. Ne všechny se dají ovšem považovat za dostatečně kvalitní. Proto naši zákazníkům nabízíme chytré pěnové izolace, které představují nejdokonalejší izolační materiál současnosti. Pokud hledáte nejvhodnější izolační materiál, neváhejte a projděte si naše webové stránky, kde naleznete všechny informace týkající se chytrých pěn včetně nezávazného poptávkového formuláře.

Exteriér

izolaci exteriéru využíváme pěnu s uzavřenou strukturou buněk - tzv. tvrdou pěnu, která umožňuje výrazné energetické úspory, zabraňuje udržování vlhkosti a je považována za průlomovou při zateplování budov. Dvousložkový systém drží na všech nosných konstrukcích a podkladech a snižuje ztráty vzduchu na minimum, čímž dopomáhá vytvářet zdravější vnitřní prostředí. Při aplikaci na podlahy a základy staveb vytváří vodotěsnou izolaci proti průsakům vody. Pěna se nanáší stříkáním směsí, které během několika sekund zvětší svůj objem až padesátkrát.

Interiér

Měkká pěna, neboli pěna s otevřenou strukturou buněk, se naopak používá při izolaci interiéru. Hlavní výhody této izolace jsou tepelné vlastnosti, možnost nanesení i na složitě konstrukčně řešené části bez zanechání mezer, zamezuje vniknutí vzduchu stavební konstrukcí a je také velmi dobrý zvukový izolant. K aplikaci se používá speciálního technologického zařízení, které nastříká dvousložkovou kapalinu, která díky svým vlastnostem zvětší svůj objem až stopadesátinásobně za několik sekund.

 

Ukázky řešení

Klikněte na obrázek