Kvalitní zateplení interiéru, zateplení stropu zevnitř

 

Když není možné zateplit objekt z exteriéru, tak nezbývá nic jiného, než provést interiérové zateplení. To by mělo být provedeno co nejkvalitněji, aby nejenže dlouhodobě vydrželo, ale také bez nějakých větších problémů plnilo svůj účel.

Pěna – zateplovací materiál nabízející řadu výhod

Kvalitní zateplení interiéru lze provést pomocí speciální stříkané pěny, která splňuje ty nejvyšší standardy kvality. Izolační pěnu lze navíc použít i při zateplování stropu, neboť se jedná o materiál, který se vyznačuje svou nenasákavostí a voděodolností.

Prodlužte životnost střešní konstrukce vaší budovy

Mimo to se pěna vměstná i do těch nejmenších skulin a proto lze dosáhnout perfektního zateplení objektu. Mezi další vlastnosti stříkané izolační pěny, která se hodí na zateplení stropu zevnitř, patří také nízká hmotnost a dlouhodobá trvanlivost i odolnost proti vnějším vlivům. Díky tomu stříkané pěny nezatěžují příliš střešní konstrukci, čímž prodlužují její životnost. Samotný zateplovací materiál poté zůstává dlouhodobě pružný a v takovém objemu, jako při jeho aplikování, což jsou další aspekty, proč pořídit právě izolační pěnu.

Kvalitním zateplením interiéru pomocí speciálně vyvíjené stříkané pěny lze také dosáhnout perfektní zvukové izolace a zamezení pronikání vlhkosti skrze zdi dovnitř budovy. To uvítají zejména vlastníci a obyvatelé starých budov

 

 

Ukázky řešení

Klikněte na obrázek