Tepelná izolace plochých střech z PUR pěny

 

Nejlepší izolační materiál současné doby je stříkaná izolační pěna. Její dokonalé vlastnosti se uplatní u všech konstrukcí a při nejrůznějších teplotních výkyvech. Životnost a stálost izolačních schopností materiálu je bezkonkurenční.

Výhody izolačního systému

Základní vlastností izolační pěny je nenasákavost voděodolnost a vysoká izolační schopnost. Dále také výjimečná pevnost v tlaku, nízká hmotnost, trvanlivost a odolnost materiálu. Všechny tyto vlastnosti jsou bezesporu výhodou při rozhodování o  druhu izolace. 

Aplikace IZOpěny

Speciální technologie umožní aplikovat polyuretanovou izolaci nástřikem dvousložkové kapalné směsi. Nástřik utěsní veškeré praskliny, štěrbiny a pukliny. Pěna po vytvrdnutí, které trvá několik sekund, zvětší objem přibližně na třicetinásobek a vytvoří tuhou, kompaktní vrstvu s uzavřenou buněčnou strukturou a vzniká tepelně-izolační vrstva odolná povětrnostním vlivům. Po nástřiku izolační pěny a provedení povrchových úprav je nutné provést ochranný nátěr s UV faktorem. Pružná vrstva vytvoří trvanlivý povrch, bezproblémově pochozí v rámci údržby. Jedinou podmínkou jsou vhodné klimatické podmínky při aplikaci.

Ještě jste se nerozhodli? Čtěte dále:

Polyuretanová pěna po aplikaci těsně přilne k podkladové vrstvě. Díky nízké hmotnosti nezatěžuje střešní konstrukce a je často využívána při opravách. Pro izolaci se používá déle než 35 let. Znatelné výhody zjistíte při vyúčtování energií.

Potřebujete více informací – pak můžete vyplnit POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ.

 

 

Ukázky řešení

Klikněte na obrázek