Nejkvalitnějším materiálem pro izolaci je stříkaná pěna

 

Při izolování místností a budov je důležité vybrat kvalitní materiál, který dobře splní svou funkci a též dlouho vydrží. V současné době je nejlepším materiálem stříkaná pěna, jež má dokonalé vlastnosti a zaplní i ty nejmenší mezery.

Stříkaná pěna nabízí řadu výhod

Stříkaná pěna se hodí jako stropní protihluková izolace i z těch důvodů, že výborně přilne ke svému podkladu, k jejímu umístění není zapotřebí lepidlo a také odolá různým teplotním výkyvům. Mimo to se jedná nenáročný materiál, co se týče umístění, neboť jej lze rychle aplikovat a také není příliš těžký na přemístění.

Stříkaná pěna navíc není pouze nejlepší zvukovou izolací stropu, ale její vlastnosti také zabraňují proudění studeného vzduchu dovnitř místnosti a kondenzují vlhkost. Pěna se tedy hodí do jakéhokoliv typu stavby a to proto, že dokonale utěsní i ty nejmenší detaily v jakýchkoliv tvarech. To jsou tedy další výhody, které u jiných izolačních materiálů nelze najít.

Dodavatel pěny slaví půl století existence

Nabízíme stříkané izolační pěny, které jsou vyrobeny producentem Synthesia Internacional, tedy společností, která prodává pěny již dlouhých 47 let a na trhu působí ještě o tři roky déle. Za tuto dobu svůj nabízený produkt neustále zdokonaluje, aby zajistila spokojenost i těch nejnáročnějších zákazníků.

Mimo to jsou obě společnosti registrovány v programu Nová zelená úsporám, což dokazuje fakt, že veškeré pěny jsou certifikovány.

 

Ukázky řešení

Klikněte na obrázek