Tepelná izolace staré půdy, levná půdní izolace

Pří plánování zateplení domu je důležité vybrat si kvalitní materiál, který splní svůj účel a bude mít dostačující životnost. V dnešní době existuje řada izolačních materiálů, proto je těžké vybrat ten správný, který nás přesvědčí o své prvotřídní kvalitě. Naše společnost zákazníkům takový izolant nabízí. Jedná se o stříkanou izolační pěnu, která se může pyšnit nespočetným množstvím výhod. Díky svým vlastnostem je považována za nejlepší izolační materiál současnosti, který navíc mile překvapí svou cenou.

Nezapomeňte na půdu

Při zateplování domu se soustředíme zejména na izolaci fasády, oken, dutin a podlahy. Neměli bychom ale zapomínat na izolaci staré půdy, která se většinou chybně zatepluje až v případě, kdy lidé rozšiřují bydlení i do těchto prostorů.  Zateplování až při přestavbě ovšem představuje v předchozích letech obrovské tepelné a tím pádem i finanční ztráty. Pokud si spočítáte, kolik byste zateplením stropu staré půdy ušetřili, nebudete moci uvěřit, že jste to již dávno neudělali. K zateplení doporučujeme použít izolační pěnu, která je vysoce kvalitní a navíc za nízkou cenu!

Proč stříkaná pěna

Izolační pěna má velké množství výhod, kterými je především její dokonalá přilnavost k jakémukoliv pokladu bez použití lepidla, zamezení proudění studeného vzduchu a kondenzace vlhkosti, malá prostorová náročnost izolace oproti jiným izolačním materiálům, výborné zvukově izolační parametry, mobilita a rychlost instalace. Pěna dále umožňuje značné energetické úspory, nesaje a nepropouští vodu a navíc je šetrná k životnímu prostředí.

 

Ukázky řešení

Klikněte na obrázek