Úspora při zateplení domu, kolik ušetřím zateplením domu

V případě, že se provede  zateplení domů  správně a pomocí kvalitních materiálů, tak se může jednat o krok, který vám ušetří spoustu výdajů za energie.

Zlepšete svůj rodinný rozpočet díky ušetření výdajů za energie

V případě zateplování domu každého zajisté zajímá, zda se mu tato investice vyplatí a kolik ušetří. I v hrubém odhadu lze říci, že se bude jednat o značnou částku, neboť kvalitní zateplení domu zamezí pronikání chladného vzduchu do objektu a zároveň unikání tepla.

Tepelné izolace mohou být z různých materiálů, přičemž mezi ty nejkvalitnější patří v dnešní době stříkané pěny. Ty jsou velmi rychle a jednoduše aplikovatelné, a po nánosu na povrch až stokrát zvětší svůj objem. Díky tomu dokážou vyplnit i všechny mezery a to v jakkoliv složitě tvarovaných objektech.

Můžete ušetřit i 60% oproti původním hodnotám

Při kvalitním zateplení lze při uvedení v číslech dosáhnout i 60% úspory energií, což je při vyúčtování znatelně znát. Samozřejmostí je, že kromě výše zmíněné pěny lze použít i jiné zateplovací materiály, ovšem právě stříkaná pěna patří mezi to nejlepší, co dnešní trh nabízí. A jelikož je používána již několik desetiletí, během nichž prochází neustálým vývojem podle potřeb zákazníků, tak je zajištěno, že splní i ty nejnáročnější požadavky.

 

 

Ukázky řešení

Klikněte na obrázek