Zateplení mobilního domu, pěnová izolace objektů Poděbrady

Jeden z nejlepších izolačních materiálů současnosti u nás – stříkaná izolační pěna uplatňuje své ideální vlastnosti v každé konstrukci a za náročných teplotních výkyvů. Stálost izolačních vlastností a životnost stříkané izolační pěny je výjimečná. Výborné jsou rovněž zvukově izolační vlastnosti.

Tepelná izolace mobilního domu

Jako důkaz opravdu širokého použití dvousložkové stříkané izolační pěny je aplikace na mobilní dům. Tepelně izolační vrstva beze spár, spojů nebo trhlin je ideálním materiálem pro použití k izolaci mobilního domu. Materiál výborně přilne k jakémukoliv podkladu bez použití lepidla a je šetrný k životnímu prostředí. Zabrání proudění chladného vzduchu a kondenzaci vlhkosti. U tvarově různorodého objektu je výhodou dokonalé utěsnění všech detailů a složitě tvarovaných prvků. V tomto případě stejně jako v mnoha jiných je také výhodou nízká hmotnost aplikovaného materiálu.

Izolace objektů Poděbrady

Významným projektem naší společnosti byla izolace objektů v Poděbradech. Aplikovali jsme dvousložkovou polyuretanovou pěnu jednoho z největších evropských producentů Synthesia Internacional, který vyrábí pěny od roku 1967. V poměru cena a kvalita nejlepší izolace současnosti se využívá při velkých teplotních výkyvech. Další nespornou výhodou je zajištění tepelné izolace a hydroizolace v jednom kroku. Nezanedbatelná je při rozhodování rychlost aplikace a bezproblémová dostupnost všech míst bez nutnosti převozu a skladování objemných materiálů.

Rádi Vám sdělíme i další podrobnosti k aplikaci pěny, kontaktujte nás ZDE.

 

Ukázky řešení

Klikněte na obrázek