Zateplení podkroví, nadkrokevní izolace měkkou pěnou

Máte v plánu zateplení Vašeho  podkroví a hledáte nejvhodnější materiál? Již hledat nemusíte! Naše společnost Vám přináší nabídku stříkané pěnové izolace, která je nejdokonalejším izolačním materiálem současnosti! Na našich webových stránkách naleznete veškeré informace týkající se pěny a jejího použití v podkrovních a nadkrokevních částech. Navíc můžete vyplnit nezávaznou poptávku, ve které se dozvíte informace konkrétně k Vašemu přání.

Dokonalá izolace podkroví

Pro podkrovní části se používá stříkaná pěna měkká i tvrdá. Nanáší se buď přímo na podbité nosníky nebo na kontaktní folii, která však není nutná. Díky svým vlastnostem nepotřebuje k přichycení k podkladu žádné lepidlo a dokonale drží na všech materiálech. Pěna brání kondenzaci vlhkosti i proudění studeného vzduchu a tím i vzniku různých plísní nebo dřevokazných hub. Další výhodou je dokonalé utěsnění detailů a složitých konstrukčních řešení, malá prostorová náročnost izolace oproti jiným izolačním materiálům, výborné zvukově izolační parametry, mobilita a cena izolace.

Kvalita za nízkou cenu

Zateplení je hotové velmi rychle,  většinou jste u konce během pouze jednoho dne. Izolační pěna brání během zimních měsíců úniku tepla a v létě naopak brání vniknutí tepla z venkovního prostředí, proto je důležité vybrat izolaci, která je kvalitní. Pokud hledáte dokonalý izolační materiál za nízkou cenou, stříkaná izolační pěna obě tato přání splňuje!

 

Ukázky řešení

Klikněte na obrázek