Zateplení střechy, střešní tepelná izolace

Zateplení patří mezi velmi důležitou součást stavebního procesu, proto je nutné vybrat ten správný materiál, se kterým budete spokojeni. My jsme pro naše zákazníky připravili nabídku stříkaných izolačních pěn, které jsou považovány za jedny z nejdokonalejších materiálů současnosti. Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte a prohlédněte si naše webové stránky, kde naleznete všechny informace týkající se izolačních pěn včetně nezávazného poptávkového formuláře.

Izolace střechy

Izolace střechy patří mezi nejdůležitější části zateplování domu. Při správné izolaci dojde k výrazným energetickým úsporám, které Vám ušetří spoustu peněz. Pomocí pěny se dají zateplit všechny druhy střech, zejména díky jejímu dokonalému přilnutí k podkladu všech struktur.

Šikmá střecha

Izolaci šikmé střechy zajišťuje u novostaveb i rekonstrukcí starších domů. Je možné ji izolovat zevnitř měkkou pěnou o průměru 15cm, ale i zvenku po demontáži střešní krytiny. Na vnější část se používá polotvrdá pěna s tloušťkou 9cm.

Plechová  plochá střecha

Při izolaci plechové střechy bychom se také měli zaměřit na vnitřní i vnější část. Vnější zateplení provádíme pomocí pěny s UV hydroizolačním nátěrem, který se nanáší na plech nebo vlnitý eternit. Nátěr může být akrylátový, akryl-polyuretanový nebo polyuretanový. Používá se tvrdá pěna s tloušťkou 3cm. Pro vnitřní zateplení je vhodná polotvrdá pěna s 3cm vrstvou. Slouží zejména k zabránění rosení a okapu plechové střechy.

 

Ukázky řešení

Klikněte na obrázek