Dodatečné zateplení podlahy, střechy či půdních prostor

Rekonstruujete dům a potřebujete provést dodatečné zateplení podlahy? K tomu je vhodná stříkaná pěnová izolace. Tu lze použít také mimo jiné do staveb procházejících rekonstrukcí a do novostaveb, v nichž je vhodná například pod podlahové topení či do prostorů, do nichž nelze vměstnat jiný materiál z důvodu příliš silné vrstvy.

Zabraňte proudění studeného vzduchu dovnitř budovy

Právě stříkaná polotvrdá pěna se hodí k dodatečnému zateplení podlahy, střech či půdních prostor. Tento materiál se vejde do jakékoliv výšky a díky schopnosti zvětšit po aplikování svůj objem vyplní i ty nejmenší detaily ve Vaší stavbě.

Do půdních prostor a střech se pěnová izolace hodí i z toho důvodu, že se nejedná o příliš těžký materiál a tím pádem není příliš zatěžována konstrukce střechy či půdy. Pěna má také výborné zvukově izolační parametry a schopnost difůze vodních par. Kvalitní jsou taktéž tepelně izolační vlastnosti, díky kterým je zamezeno proudění studeného vzduchu dovnitř budovy a tím pádem se šetří i spotřeba energie.

Jednoduchá aplikace izolačního materiálu

K aplikování pěny je poté použito speciální technologické zařízení, pomocí něhož se provede nástřik dvousložkové kapaliny, která po nanesení na konstrukci začne zvětšovat svůj objem a to až padesátkrát oproti původním hodnotám.

 

Ukázky řešení

Klikněte na obrázek